The West to wspaniałe pojedynki pomiędzy najszybszymi rewolwerowcami, bogata fabuła zawierająca niezliczoną liczbę zadań oraz wiele dróg rozwoju postaci. A wszystko to w zakurzonej scenerii Dzikiego Zachodu, miejsca pełnego niebezpieczeństw i wyzwań.

The West jest darmową grą MMORPG, w której gracz może wcielić się w śmiałka poszukającego fortuny, przygód i kłopotów

w obrębie 4 dostępnych klas postaci, które stają się aktywne po uzyskaniu przez niego 10 levelu gry.Gracz może wybrać i rozwijać jedną z 4 klas postaci: robotnika, poszukiwacza przygód, zawadiaki i żołnierza.

Klasa robotnika jest idealnym wyborem dla graczy chcących zająć się budową i rozwojem miasta oraz niesieniem pomocy lokalnej społeczności. Robotnik zazwyczaj osiedla się w bliskiej okolicy, wyróżnia się pracowitością i sumiennością.

Druga klasa – poszukiwacz przygód, jest jego zupełnym przeciwieństwem. Ten żądny przygód i nowych wyzwań kowboj, nie potrafi usiedzieć długo w jednym miejscu.

Trzecia klasa to zawadiaka. Charakteryzują go wyjątkowo silne skłonności do pojedynkowania się i nadmierna brawura. Gracze wybierający tę klasę nie mają co liczyć na spokojną egzystencję w zaciszu zakurzonego miasta – będą  wystawiani na kolejne, niebezpieczne próby i konfrontacje z graczami.

Ostatnia z dostępnych klas to żołnierz. Najbardziej zależy mu na sławie, honorze i wysokim żołdzie. Jeśli gracz jest twardym zawodnikiem, nie znosi kompromisów  i lubuje się w różnorodnej broni, ta klasa została stworzona w sam raz dla niego. Przy rozbudowie własnego miasta bardzo ważna jest strategia – długoterminowe inwestycje są możliwie dzięki pożyczkom bankowym, zaawansowanym opcjom handlowym czy inwestowaniu w hotele.

Dzięki rozbudowie i ulepszaniu miasta, gracz zyskuje dostęp do coraz to lepszych opcji i ekwipunku. Ciekawą opcją w grze jest możliwość tworzenia fortów, składających się 2-4 zrzeszonych miast, które będą się wzajemnie bronić przed atakującymi fortami przeciwników.Prawdziwi kowboje nie pogardzą również specjalnymi pojedynkami, które odbywają się w samo południe. Są one bardzo ekscytującą opcją, bez której nie mogłaby się obyć żadna rasowa gra, osadzona w realiach Dzikiego Zachodu. Zagraj teraz