Armored Warfare to darmowa symulacja czołgów online, nastawiona na rozgrywkę PvP z udziałem innych graczy.

Gra oferuje możliwość pokierowania współczesnymi czołgami i inną bronią pancerną. Z racji nastawienia gry na mecze PvP pomiędzy graczami, gra jest niezwykle atrakcyjna dla wszystkich fanów ostrej rywalizacji.

Armored Warfare oferuje także rozgrywkę w postaci kooperacji i wykonywania kampanii. Z racji użycia nowoczesnego silnika graficznego CryEngine, możesz rozkoszować się znakomitą grą przy wysokiej jakości detalach i stosunkowo niewielkich wymaganiach systemowych.
Zagraj za darmo w Armored Warfare i siądź za sterami najnowocześniejszej broni pancernej, jaką widział świat!

Zagraj teraz

Co pisze wydawca:

NOWOCZESNY SPRZĘT WOJSKOWY
Użyj stalowych gigantów, aby zmieść wroga z powierzchni ziemi! Zarządzaj najpotężniejszymi narzędziami destrukcji, jakie wynalazła ludzkość – mowa jest o opancerzonych czołgach i artylerii. W Armored Warfare pojedziesz na bitwy w najbardziej mocarnych opancerzonych pojazdach z wielu krajów na świecie.

DOŁĄCZ DO MISJI KOOPERACYJNYCH
Stwórz zespół razem ze znajomymi, a następnie pod twoim dowództwem wykonajcie najtrudniejsze misje. Na misję będzie miał wpływ wybrany pojazd. Tylko dobrze zgrany oddział będzie w stanie przechytrzyć i pokonać wroga! Stań naprzeciw przewarzającym siłą wroga sterowanym przez sztuczną inteligencję która stanowi ostatnią przeszkodę.

NOWOCZESNA GRAFIKA
Armored Warfare wykorzystuje technologię CryENGINE 3, która daje uczucie pełnego pogrążenia się w grze. Zwróć uwagę na odblaski w celowniku, realistyczne wodne efekty, krople deszczu bryzgające na wroga, dymiące się ruiny i inne przeszkody – witamy w wirtualnym świecie, który w niczym nie ustępuje rzeczywistości!

OGROMNE BITWY
Staw czoło wyzwaniu jakim są szybkie walki gracz kontra gracz. Współpracuj z sojusznikami, stosuj inteligentne taktyki i wykonuj sprytne manewry, aby wyjść z bitwy zwycięską ręką, zadbaj, aby wróg znalazł się pod gąsienicami. Armored Warfare łatwo można pojąć, lecz trudno opanować.

NOWOCZESNE POLE BITWY
Walcz w punktach zapalnych na całym świecie, od zamarzniętej tundry aż po spaloną słońcem pustynie. Walcz w miejscach strategicznych dla nowoczesnej wojny: rafinerie, pola naftowe, porty oraz aglomeracje miejskie. Przenieś się na pole bitwy XXI wieku.

Zagraj teraz