1100 AD to przeglądarkowa gra strategiczna czasu rzeczywistego, której akcja toczy się w czasach wypraw krzyżowych. Jako władca średniowiecznego królestwa staniesz przed zadaniem rozbudowy i obrony swojego przyszłego imperium.

Aby zadbać o poddanych i zapewnić prawidłowy rozwój swojego państwa należy zapewnić im dobrobyt. Farmy, kopalnie, tartaki, kamieniołomy dostarczą niezbędnych surowców budowlanych. Zrekrutowane przez Ciebie armie do ataku na innych władców poprowadzą bohaterowie. 1100 AD jest grą MMO, co oznacza, że będziesz toczyć boje z innymi graczami. Zdominuj inne królestwa i zbieraj daniny, bądź sam płać podatki za “ochronę”. Wojny to nie wszystko, zadbaj o ekonomię, prowadź skuteczną politykę, zawieraj sojusze, handluj, poszerzaj wpływy.

Gra 1100 AD to gra w systemie free2play, oznacza to, iż można w nią grać zupełnie za darmo. Jeśli fascynuje Cię okres krucjat, lubisz strategie i rywalizację z innymi graczami sprawdź czy ta gra nie została stworzona dla Ciebie. Wybierz własną drogę rozwoju i sprawdź się w 1100 AD. Zagraj teraz