Big Farm to przeglądarkowy świat roślin uprawnych, zwierząt hodowlanych i wyzwań stawianych każdego dnia użytkownikom wcielającym się w rolę farmerów.  W jaki sposób doprowadzić swoje gospodarstwo do potęgi i zyskać tytuł najlepszego farmera okolicy? Zadania, jakie będą na Ciebie czekać w grze Big Farm to m.in.: sadzenie roślin, uprawa owoców i warzyw, hodowla i pielęgnacja zwierząt.
Wszystkie te zabiegi wykonywane z pieczołowitością – przyczynią się do zyskownej sprzedaży płodów rolnych i zwierząt, co pozwoli Ci inwestować zarobione pieniądze w dalszy rozwój farmy. W miarę rozrostu gospodarstwa, będziesz mógł pozwolić sobie na zatrudnienie pracowników, którzy przejmą od Ciebie część obowiązków. Będą oni jednak wymagać sporo uwagi, odpowiedniego organizowania ich czasu pracy oraz terminowości wypłat.

Będziesz musiał wykazać się doskonałymi umiejętnościami zarządczymi.  Podejmij farmerskie wyzwanie i stań się właścicielem najlepiej prosperującego gospodarstwa w całej okolicy! Zagraj teraz