Berserk: The Cataclysm to darmowa karcianka na przeglądarkę. Wejdź do świata potężnych magów i stań się jednym z nich. Będziesz panem zamku na wyspie ulokowanej w chmurach, a twoje terytoria będą się stale rozszerzać dzięki osiąganym zwycięstwom.

Gra toczy się w świecie Laar, który w przeszłości był potężnym mocarstwem, ale za sprawą wielkiej magii obrócił się w popiół i zgliszcza. Świat Laar otacza teraz ciemność i mgła, a z mrocznego świata wyłaniają się bestie i potwory. W obronie przed tworami ciemności Magowie tworzą swoje latające wyspy. Teraz jednak wszyscy Magowie walczą przeciwko sobie, by zapewnić sobie przetrwanie.

Zagraj teraz

 

Co pisze wydawca:

Berserk The Cataclysm to darmowa kolekcjonerska gra karciana MMO, w której będziesz mógł zademonstrować swoje strategiczne umiejętności poprzez Tworzenie własnych szwadronów kart. Prowadź swoje szwadrony w tej karcianej grze, broń swojego terytorium i prowadź swoje karty w niesamowitych walkach online przeciwko innym graczom w Berserk, niesamowitej strategicznej grze multiplayer. Bierz udział w Wojnie Klanów, Odkrywaj Mapę Przygód i sprawdź swoje umiejętności w Turniejach. Dołącz do tej wspaniałej gry karcianej online i zasiądź na tronie Ungar!

W Berserk The Cataclysm zanurzycie się w świecie Laar, niegdyś zamożnym świata, który obecnie jest zdominowany przez mroczne siły. W tej niesamowitej kolekcjonerskiej grze karcianej MMO musicie zniszczyć Waszych wrogów, używając własnych szwadronów kart z różnych elementów.

W trym trybie gry PvP będziecie mogli konkurować z wieloma klanami, aby stać się najpotężniejszym z Laar i uzyskać niesamowity nagrody, jakimi mogą być uncje, imperiały lub kolekcjonerskie karty. Uzyskajcie panowanie w Laar w tym wspaniałym CCG!

Jest to darmowa kolekcjonerska gra karciana MMO, dzięki czemu możecie cieszyć się tysiącami różnych kart z 6 różnych elementów, aby zwiększyć Waszą kolekcję i wzmocnić maksymalnie Wasze szwadrony, aby wygrać w Wojnie Klanów, aby stać się Królem Szczytów lub aby uzyskać Skarb Smoka.

W tej niesamowitej darmowej kolekcjonerskiej grze karcianej MMO będziecie cieszyć się wieloma trybami gry, zarówno PvP jak i PvE. Będziecie mogli rywalizować z innymi realnymi graczami, graczami automatycznymi, starać się przejść różne fazy Mapy Przygód, walczyć na Arenach lub uczestniczyć w niesamowitych Wojnach Klanów, i wiele więcej.

 

Zagraj teraz